Skanbef | Kurs na obsługę żurawi HDS
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15908,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Kurs na obsługę żurawi HDS

Żurawie HDS

Kurs prowadzony jest zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I TECHNOLOGII1) z dnia 21 maja 2019 r. w sprawie sposobu i trybu sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych oraz sposobu i trybu przedłużania okresu ważności zaświadczeń kwalifikacyjnych.

Opis kursu:

Kurs obejmuje zajęcia  teoretyczne  i praktyczne. Nasza firma kładzie szczególny nacisk na umiejętność łączenia zdobytej wiedzy teoretycznej z częścią praktyczną szkolenia. Ma to na celu efektywne wykorzystywanie zdobytych wiadomości oraz ich zastosowanie w wykonywanej pracy.

Kurs obejmuje następujące zagadnienia:

Wiadomości ogólne nt. żurawi

Eksploatacja żurawi przeładunkowych

Obciążenia żurawi. Konstrukcje nośne. Mechanizmy

Urządzenie chwytające i przeładunkowe oraz zawiesia

Urządzenia sterownicze

Urządzenia zabezpieczające

Badania żurawi. Instrukcja eksploatacyjna. Oznakowanie

Praktyka

Napęd i sterowanie hydrauliczne

Stateczność żurawi przeładunkowych

Dozór Techniczny i wymagania Dyrektywy 98/37/WE